قزوین آستان Qazvin Astan|اخبار امامزاده ها Emamzadeh news|امامزادگان|آستان نیوز|اخبار قزوین آستان|بقاع متبرکه ایران اسلامی

: قزوین آستان Qazvin Astan|اخبار قزوین آستان|امامزادگان|آستان نیوز|اخبار امامزاده ها Emamzadeh news|بقاع متبرکه ایران اسلامی|آرامگاه های مقدس اسلامی
آستان مقدس حضرت حسین بن علی بن موسی الرضا علیه السلام شهر قزوین|فرزند امام رضا (ع)|ابن الرضا (ع)|شاهزاده حسین قزوین|خادمین افتخاری آستان|سایت قزوین آستان
قزوین آستان Qazvin Astan|اخبار امامزاده ها Emamzadeh news|امامزادگان|آستان نیوز|اخبار قزوین آستان|بقاع متبرکه ایران اسلامی > اخبار استان قزوین > دستور رئیس جمهوری بر سرعت بخشی مصوبات استانی/سفر۱۳وزیر و ۶۷مدیر ارشد به نقاط مختلف کشور در هفته گذشته

سایت قزوین آستان ( QazvinAstan.ir ) –  استانها – ایرنا- رئیس جمهوری با صدور دستوری برسرعت بخشی و اختصاص اعتبارات لازم در اتمام مصوبات سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید تاکید کرد، طرح هایی که ۱۳ وزیر و ۶۷ مدیر ارشد برای پیگیری روند اجرایی آن هفته گذشته به نقاط مختلف کشور سفر کردند.

سایت قزوین آستان : هفته گذشته غلامرضا شریعتی، جاسم جادری و رسول زرگرپور، استانداران خوزستان، هرمزگان و اصفهان به طور جداگانه با رییس جمهوری دیدار و گزارشی از اقدامات و تصمیمات اتخاذ شده درباره مصوبات سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید به این استان ها ارائه کردند.
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این دیدارها با اشاره به منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری درباره اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، بر ضرورت اتمام طرح های نیمه تمام عمرانی و اجرایی و عملیاتی شدن مصوبات سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید و همچنین لزوم توجه به گردشگری، شرکت ها و اقتصاد دانش بنیان به منظور رونق اقتصادی و اشتغالزایی جوانان تحصیلکرده تاکید کرد.
روحانی همچنین در این دیدارها دستورات لازم را برای سرعت بخشیدن و اختصاص اعتبارات لازم برای اتمام مصوبات سفر استانی کاروان تدبیر و امید صادر کرد.
در ادامه سفرهای استانی مدیران ارشد دولت، هفته گذشته معاونین رئیس جمهوری، وزیران و معاونین آنها، پیگیری اتمام طرح های نیمه تمام عمرانی و اجرایی و عملیاتی شدن مصوبات سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید را با ۸۰ سفر استانی پیگیر شدند.
در این سفرهای استانی ۱۳ وزیر در سفرهای جداگانه و یا با همراهی معاونان خود به نقاط مختلف کشور سفر داشتند.
وزیران صنعت، معدن و تجارت، علوم، تحقیقات و فناوری، کشور، ارتباطات و فناوری اطلاعات، دادگستری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نفت، نیرو، وزیر راه و شهرسازی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، وزیر آموزش و پرورش و وزیر ورزش و امور جوانان هفته گذشته به دهها شهر و روستا سفر کردند.
قم، سمنان، گرگان و گنبد، سمنان و شاهرود، ساری، خرم آباد و بروجرد، کرج، تبریز، اهواز، اصفهان، چابهار، نوشهر، مشهد، سنندج و ساری از جمله شهرهایی بود که وزیران دولت تدبیر و امید با سفر خود از طرح ها بازدید و مصوبات سفرهای استانی را پیگیر شدند.
در این سفرها معاون اول رئیس جمهوری نیز سفری به تبریز داشت و در نشست اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی شرکت کرد.
اسحاق جهانگیری در این نشست با بیان اینکه پیشرفت کشور و عبور از مسائل موجود جز با تکیه بر سرمایه اجتماعی میسر نیست، گفت: بزرگترین سرمایه مسئولان جمهوری اسلامی ایران اعتماد و امید مردم به آینده است.
وی افزود: مردم در زمینه های مختلف با مشکلاتی رو به رو هستند که موظف هستیم همگی با همدلی و همکاری در جهت رفع مشکلات مردم قدم بر داریم.
وی با تاکید بر اینکه باید از اعتماد مردم حفاظت و حراست شود، گفت: اعتماد دیر بدست می آید و خیلی دیر از دست می رود و حفاظت از اعتماد بیش از هرچیز در پرتو عملکرد ماست باید طوری عمل کنیم که این اعتماد روز به روز افزایش یابد.
وی با بیان اینکه بسته شدن پرونده هسته ای کشور اولویت دولت تدبیر و امید بود، اظهار کرد: برداشته شدن تحریم ها و به رسمیت شناخته شدن حقوق هسته ای کشور در شرایطی اتفاق افتاد که در یک طرف همه دنیا و در یک طرف ایران قرار داشت.
جهانگیری تاکید کرد: ما باید هوشیار باشیم و توافقی که انجام شده را پیگیری کنیم تا همه مفاد آن تحقق یابد و باید جایگاه ملت ایران را متناسب با شان این ملت حفظ کنیم.
جهانگیری با بیان اینکه دولت در زمینه ثبات سازی در اقتصاد کشور کار بسیار بزرگی کرده است، ادامه داد: پیش از اجرای برجام برنامه ریزی جهت افزایش تولید و صادرات نفت انجام شد.
وی با بیان اینکه اقتصاد کشور نیازمند سیاست های عالمانه ای است که همه بر آن توافق داشته باشند، گفت: در بهترین موقعیت سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری ابلاغ و راهنمایی برای دولت شد.
جهانگیری ادامه داد: مهم ترین ویژگی این سیاست ها این است که مورد اجماع و توافق همه اقتصاد دانان با گرایش های مختلف است و اعتقاد دارند اجرای این سیاست ها می تواند اقتصاد ایران را به حرکت در بیاورد.
معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه باید همه همت کنیم تا اقتصاد مقاومتی به حرکت در آید، ادامه داد: لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی ورود فعالانه بخش خصوصی با حمایت دولت است.
وی گفت: مصمم هستیم هفت هزار واحد تولیدی که به هر دلیلی متوقف شده اند را به چرخه تولید بازگردانیم و از کسی پذیرفته نیست که در این مسیر همکاری نکند.
همچنین محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور هفته گذشته در سفرهای استانی حضوری پررنگ داشت .
سفر به شهرهای بجنورد، اسفراین و دیگر شهرها و روستاهای خراسان شمالی از جمله برنامه های نوبخت بود که با حضور در نشست ها، همایش ها و بازدید از طرح های مختلف سرخط خبرها قرار گرفت .
نوبخت هفته گذشته به نوشهر نیز سفر کرد.
وی در آئین ستاد گرامیداشت هفته دولت در چالوس گفت که تا پایان سال جاری تحولات قابل توجهی در کشور رخ خواهد داد و مردم طعم شیرین خدمات دولت را لمس و احساس خواهند کرد.
نوبخت ،پرداخت بدهی به گندمکاران ، بازنشستگان ، پیمانکاران و اجرای کامل طرح های نیمه تمام در حوزه های مختلف بویژه در حوزه راه را از مهم ترین اقداماتی دانست که تا پایان سال مردم شاهد آن خواهند بود.
وی گفت : همچنین حدود ۶۶ طرح توسط سرمایه گذاران خارجی می تواند زمینه ساز اشتغال و بهبود فضای کسب و کار تا پایان امسال در کشور باشد.
هفته گذشته و در ادامه سفر معاونین رئیس جمهوری ، وزیران و معاونان آنها به نقاط مختلف کشور و در پنجمین روز هفته دولت، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاونین وزارتخانه سفری به شهرها و روستاهای استان گیلان داشت .
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این سفر از طرح های مختلف شهرهای رشت، لاهیجان، کوچصفهان و … بازدید کرد و همچنین طرح گازرسانی به ۲۰۰ روستای استان با حضور وی در شهرستان کوچصفهان بهره برداری شد.
معاونین امورهنری، قرآن و عترت ، امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی ، پارلمانی ، حقوقی و امور استان ها ومعاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری، معاون فرهنگی در سفر به استان گیلان حضور داشتند.
اما در هفته ای که گذشت قزوین مقصد معاون پارلمانی رئیس جمهوری بود و معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به کرمان، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به اراک، رئیس دفتر رئیس جمهوری به مشهد، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری به بیرجند، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده به ارومیه و معاون حقوقی رئیس جمهوری نیز سفری به زاهدان داشت.
استان چهار محال و بختیاری نیز در هفته گذشته مقصد معاون اجرایی رئیس جمهوری ، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده ، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر بود.
ملارد، شهرری و اسلامشهر از شهرستانهای استان تهران نیز میزبان معاون پارلمانی رئیس جمهوری ، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده و وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی بود.
مردم شهرهای خرم آباد ، قم ، کرمان ، رشت ، نوشهر، شیراز ، کرمانشاه و گرگان نیز میزبان معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، معاون تولیدات گیاهی وزیر جهاد کشاورزی ، معاون آموزشی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری، معاون طرح و برنامه وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فضایی کشور ، معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان ، معاون توسعه منابع ، مدیریت و امور استانهای وزارت صنعت ، معدن و تجارت و معاون امنیتی ، انتظامی وزارت کشور بود.
در هفته گذشته معاونین و قائم مقام وزارت صنعت ، معدن و تجارت نیز به شهرها و روستاهای مختلفی سفر داشتند ؛ معاون آموزشی ، پژوهش و فناوری نیز به خرم آباد سفر کرد و معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان به ایلام ، معاون امور صنایع به کرج و قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت نیز به مشهد سفر داشت.
زنجان ، مشهد ، رشت ، قم ، گچساران ، زنجان ، گرگان ، شیراز و کرمان به ترتیب مقصد قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ، قائم مقام وزیر کشور ، مشاور وزیر و معاون فرهنگی ، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان کشور، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، معاون ساخت ، توسعه راههای وزارت راه و شهرسازی ، معاون وزیر علوم و رئیس امور دانشجویی کشور، قائم مقام وزیر کشور، معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و قائم مقام وزیر راه و شهرسازی بود.
هفته گذشته معاون سیاسی وزیر کشور به ساری سفر کرد و معاون حقوقی ، پارلمانی و امور استان های وزیر ورزش و جوانان به تربت حیدریه ، معاون درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به قزوین ، معاون آموزش ، ترویج و تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی به کرج ، معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به قزوین و قائم مقام وزیر ، معاون کل وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به اهواز ، قائم مقام وزیر علوم و تحقیقات و فناوری به سبزوار و معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش به اصفهان سفر داشت.
همچنین مردم استان کهکیلویه و بویراحمد نیز پذیرای معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، معاون ساخت ، توسعه راههای وزارت راه و شهرسازی و معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور بودند.
نوشهر و اردبیل، رشت ، یاسوج ، مشهد و زاهدان نیز مقصد وزیر راه و شهرسازی ، معاون برنامه ریزی، هماهنگی ، حقوقی و مجلس وزارت بهداشت و درمان، معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.
وزیر راه و شهرسازی نیز هفته گذشته به نوشهر سفرکرد و معاون امور باغبانی وزیرجهاد کشاورزی به قزوین و
معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور هم سفری به گچساران داشت.
۱۱۳۸ /۱۵۹۶

ارسال سوالات و نظرات

۱۳۹۵ © قزوین آستان Qazvin Astan|اخبار امامزاده ها Emamzadeh news|امامزادگان|آستان نیوز|اخبار قزوین آستان|بقاع متبرکه ایران اسلامی